Dorostenci prohráli v Rožnově nešťastně po penaltách

Hulín jaro 16

/Rožnov p. Radhoštěm/ Mužstvo doznalo před zápasem realizačních změn, kdy se do kormidla dostal Lubomír Hnilo, ale ani to nepomohlo. Dorost zajížděl do Rožnova, kde nešťastně prohrál po penaltách.

3:2p. (0:1)

Branky: O. Šebák, Miklas
Jurša – Kovář, Floreš, Šebák O., Miklas – Švadleňák, Vrba, Salajka, Šmotek, Fojtů – Ondrůš
Náhradníci: Janků, Gergela, Častulík R., Huťa

Komentář

Do zápasu v Rožnově jsme nastoupili s vědomím vážnosti situace a odcestovali jsme k zápasu s cílem naplno bodovat. Od začátku zápasu jsme byli na hřišti lepším celkem, aktivitu jsme přetavili již ve 12. minutě v úvodní gól zápasu, kdy se trefil Ondra Šebák po rohovém kopu. I po gólu jsme se dostávali do slibných šancí, aktivitou hýřil zejména Švadleňák, který svými úniky zaměstnával soupeře. Po změně stran ovšem přišlo z naší strany uspokojení a domácí začali diktovat tempo hry a zaslouženě vyrovnali na 1:1. Naši hráči začali vytvářet individuální chyby a hrozilo, že dostaneme další gól. Jako blesk z čistého nebe přišla naše branka na 1:2 – Miklas po samostatném úniku. Bohužel jsme poté dostali vyrovnávající branku ve třetí minutě nastavení a při penaltách za námi nestálo štěstí.