Žáci doma se Zlínem neztratili ani bod!

Jak začali, tak pokračují. Po skvělém vstupu do sezóny pokračovali naši žáci doma zápasem se zlínským béčkem. Starší porazili zlíňáky bez problému a mladší dokázali nakonec přestřílet svého soka o jednu branku.

Starší žáci

Slavičín – Zlín ,,B“ 5:0 (5:0)

Branky: 2xLudmila Vaculová, 2xPatrik Kulíšek, David Staněk.

Komentář k utkání

Starší žáci zahájili svůj zápas opatrně, protože svého soupeře ještě neviděli v akci. Zlín si vypracoval po hrubce obrany první velkou šanci, ale skvěle zasáhl gólman Gergela a udržel čisté konto. Z protiútoku se podařilo otevřít skóre Lidušce Vaculové po krásné akci na jeden dotek. Od tohoto okamžiku existovalo na hřišti v podstatě jedno mužstvo a naši starší žáci si vytvářeli jednu šanci za druhou.To se projevilo ve výsledku 5:0 do poločasu. Druhý poločas probíhal podobně jak v Brumově a dohrál se z povinnosti bez branek.

Mladší žáci

Slavičín – Zlín ,,B“ 5:4 (2:2)

Branky: 2xRadim Hamalčík, Patrik Šůstek, František Kostka, Ludmila Vaculová

Komentář k utkání

Mladší žáci měli podstatně těžšího soupeře než starší žáci. Začali velmi dobře a už v 5. minutě se ujali vedení krásnou brankou Radima Hamalčíka. Soupeř se však nenechal a vytvořil si trvalou převahu, kterou dokázal dvakrát zužitkovat. Naštěstí v předposlední minutě prvního poločasu vyrovnal svojí druhou brankou Radim Hamalčík.

Do druhého poločasu nastoupila do hry Liduška Vaculová a to se ukázalo jako rozhodující tah! Na naši třetí branku ještě hráči Zlína stačili odpovědět, ale po brankách Kostky Františka a Lidušky Vaculové už pouze snížili dvě minuty před koncem na rozdíl jedné branky v náš prospěch.

A.K.