Z Brumova jsme si odvezli cenné vítězství!!

Brumov podzim 16

/Brumov/ Další cenný skalp jsme urvali na půdě odvěkého rivala!! Utkání rozhodně nenudilo. Nabídlo šest branek, 10 žlutých karet a hlavně naše vítězství! Vstup do sezóny nám tak vyšel na jedničku.

2:4 (1:2)

FC TVD Slavičín
Branky: 2xP. Švach, Kalus, Mezírka
Sestava FC TVD Slavičín
Vypušťák – Goňa, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – P. Švach, Školník, Horáček, Matůš, Kalus – Kříž
Střídali: Velecký, Bartoš, Zámečník
Rozhodčí: Vojkovský Jakub – Mojžíš Jakub, Trigas Paskal
Počet diváků: 550

Komentář k utkání:

Do utkání lépe vstoupili domácí hráči, kdy nejprve Vypušťák zlikvidoval nepříjemnou střelu z hranice šestnáctky a následně jsme byli zatlačeni rohovými kopy. Ty jsme ustáli a následně udeřili po krásné akci. V 6.minutě Petr Švach přešel přes domácí hráče, uvolnil Horáčka, který našel míčem mezi obránci Vojtu Kaluse, který postupoval na brankáře z úhlu a nechytatelnou střelou na zadní tyč otevřel skóre zápasu. Bohužel po tomhle góle jsme vyklidili hřiště, domácí měli více ze hry a podnikali nebezpečné brejky. Paradoxně jsme to byli ale my, kdo mohl udeřit. Kalus našel centrem na pravé straně Petra Švacha, který naservíroval na zadní tyč míč Pavlu Křížovi, ten bohužel rozvlnil jenom boční síť. Ve 22.minutě jsme byli nedůslední v bránění a Brumov se dočkal vyrovnání. Nepokryli jsme domácího hráče, který si pohodlně odcentroval na zadní tyč, kde našel brumovského obránce, který hlavou poslal míč do sítě. Aby toho nebylo málo, tak jsme mohli i prohrávat. Po našem rohu šli brumovští do protiútoku, ale zakončení jejich útočníka skvěle vychytal Vypušťák. To nám jako varování stačilo a vedení jsme si strhli opět na svoji stranu. V 36.minutě našel z pravé strany milimetrovým centrem Goňa osamoceného Petra Švacha, který se hlavou nemýlil a poslal TVD do vedení.

Do druhé poločasu jsme nastoupili mnohem lépe a vývoj utkání jsme si hlídali. V 60.minutě jsme udeřili potřetí! Trestný kop Horáčka našel v šestnáctce Petra Švacha, který našel osamoceného Mezírku na malém vápně a ten si dovolil ještě zpracovat míč a následně propálil vše, co mu stálo v cestě. Od té chvíle se utkání odvíjelo mezi oběma šestnáctkami a spíše se faulovalo než hrálo. Ke konci utkání jsme se dočkali další branky po pěkné akci. Adam Bartoš dobře vyvezl míč a šikovně prostrčil na Veleckého do velkého vápna, který prudkou přízemní nahrávkou vyzval ke skórování Petra Švacha. Konečnou tečku za utkáním udělala penalta domácích, kterou bezpečně proměnila nová posila Brumova Kovář.

Napsali o nás

Nadvláda Slavičína v derby s Brumovem pokračuje – www.zlinsky.denik.cz

Fotogalerie

Brumov – Slavičín – slavicin.rajce.idnes.cz