Stále neporaženi. Žáci porazili Louky

Louky podzim 16

/Slavičín/ Stále neporaženi. Tentokrát k nám na domácí hřiště zavítal soupeř z Louk. Starší porazili svého soka 3:1 a mladší v gólové přestřelce zvítězili 6:4.

Starší žáci

Slavičín – Louky 3:1 (1:0)

Branky: Lukáš Švach, Lukáš Fiodor, Filip Melichařík

Komentář k utkání

Starší žáci začali své utkání trochu chaoticky, ale postupně získávali stále větší převahu. Posledních deset minut prvního poločasu už hráli pouze na jednu branku a svoji převahu vyjádřili vedoucí brankou Lukášem Švachem. Druhý poločas byl vyrovnanější, ale naši dokázali dvě šance využít. Soupeř pouze snížil až v závěru z pokutového kopu.