Dorostenci začali podzimní sezónu vítězně

Valašská Polanka jaro 16

/UT Hrádek/ Naši dorostenci nastoupili k prvnímu podzimnímu zápasu sezóny po nepříliš podařené přípravě, a tak to chtěli napravit v zápase s ambiciózním celkem Baťova. Naše mladé naděje nově vede trenérská dvojice Dominik Plšek – Daniel Horáček a vedoucím se stal Stanislav Belžík.

2:1 (1:1)

Branky: Vincour Martin, Zámečník Lukáš II.
Jurša – Miklas, Ondrůš, Floreš, Kovář – Vincour, Blažek, Salajka, Zámečník I. – Zámečník II., Švadleňák
Náhradníci: Častulík R., Častulík J., Vrba, Janků

Komentář

Vstup do utkání našim klukům vůbec nevyšel a ve druhé minutě už prohrávali 0:1. Do poločasu se náš výkon zlepšil a ve 40. minutě zaslouženě srovnal Martin Vincour po hezké individuální akci.

Druhý poločas již byl v režii domácího celku a střelou Zámečníka II. slavičínští dorostenci rozhodli o tom, že všechny body zůstanou doma.

,,Kluky bych chtěl pochválit za bojovný výkon, zejména ve druhé půli. Bylo znát, že jsme soupeře předčili hlavně tím, že nám nedosly síly a neustále jsme na ně vyvíjeli tlak,“ neskrýval svoji spokojenost debutující trenér Dominik Plšek.