Slavičané zahájili letní přípravu!

letní příprava 16

/Slavičín/ Hráči Slavičína včera zahájili letní přípravu. Ta se bude konat pod taktovkou trenéra Milana Otépky a slavičané se budou připravovat v krátkém období na novou divizní skupinu.

Hned na začátku se opět po krátké době mění realizační kádr našeho áčka. Dosavadní asistent Michal Švach bohužel oznámil konec svého působení z důvodu studijních povinností. Toho nahradí nyní již bývalý trenér béčka Lubomír Hnilo. Vedoucí mužstva zůstává nezměněn a bude jím nadále Martin Struhař. Volný post naší rezervy obsadí trenér Jiří Váňa. Ten působil úspěšně u dorosteneckého týmu.

Co se týče pohybu v kádru týmu, tak mužstvo doznává jenom kosmetických úprav. Do ciziny se vypravil hledat štěstí záložník Miroslav Šindler, který se vrátí až na podzim. Naopak po uzdravení se vrací Vojtěch Kalus. Do týmu přichází navrátilec Lukáš Matůš, který vyztuží naši zálohu či útok a hlavně jeho zkušenosti budou potřeba. Druhým příchozím hráčem je brankář Michal Marcaník ze Štítné nad Vláří. Mančaft dále doplní talentovaní dorostenci a také mladí kluci z okolí Slavičína.

Přípravné utkání A-týmu

16.7.2016 – MFK Dubnica od 10:00, sobota, venku

20.7.2016 – FC Fastav Zlín ,,19“ od 17:30, středa, hřiště Pitín

23.7.2016 – TJ Valašské Meziříčí od 17:30, sobota, hřiště Pitín – předkolo MOL CUP

30.7.2016 – v případě postupu SK Hanácká Slavia Kroměříž, sobota, čas bude upřesněn, hřiště Slavičín; v opačném případě 1.FC Viktorie Přerov nebo HFK Olomouc

7.8.2016 – 1. kolo MSD-D, Slavičín – Holešov od 10:15, doma

FOTOGALERIE