Dorostenci s přehledem zvítězili ve Velkých Karlovicích

Hulín jaro 16

/Velké Karlovice/ V předposledním zápase jsme zajížděli do Velkých Karlovic, které se potýkají s nedostatkem hráčů a velmi nevyrovnanými výkony. Utkání ovlivnil domácí tým, který nastoupil pouze v devíti lidech a o osudu utkání tak bylo předem rozhodnuto.

Dorost Velké Karlovice – Dorost Slavičín 0:4 (0:3)

Branky: 2xKalík, Floreš, Fojtík

Sestava: Jurša – Miklas, Floreš, Šebák O., Fojtík – Šebák L., Vincour (45.Hyžík), Zámečník L. I, Kalík (45. Zámečník L.II), Šmotek – Janků (60. Bařinka)

Komentář

Již od počátku utkání bylo jasné, že zápas nebude zcela obvyklý, jelikož domácích nastoupilo pouze 9. Celou první půli jsme měli výraznou územní převahu a tu jsme vyjádřili i brankově, když se po rohu prosadil dorážkou Ondra Floreš a ve svém posledním zápase za dorostenecký tým 2x s přehledem skóroval Tomáš Kalík. Řada šancí zůstala nevyužita a tak poločas skončil „pouze“ 0 – 3.

Do druhé půle jsme vstoupili s několika změnami v sestavě a očekávali jsme výrazný nárůst skóre, ale naši hráči zcela ztratili motivaci a „zahazovali“ jednu šanci za druhou, a tak jsme pouze upravili konečný výsledek střelou Dana Fojtíka na 0–4.

Pozápasový komentář

,,Po výprasku s lídrem tabulky jsme si chtěli spravit chuť a zahrát si kvalitní fotbal, ale soupeř byl opět proti a nastoupil pouze v devíti, čímž naši hráči zcela ztratili motivaci a zápas se hrál jen  „z povinnosti“. Je to již několikáté utkání v jarní části této soutěže, které je ovlivněno vnějšími vlivy a opět se ukazuje její „ kvalita“. Příští týden navíc nehrajeme z důvodu odstoupení týmu Juřinky!!! Ziskem tří bodů jsme si zajistili konečné 2. místo v tabulce,“ hodnotí zápas a dění v soutěži trenér Jiří Váňa.