Z Rožnova pod Radhoštěm si naši žáci odvezli vítězství

Po vydařených zápasech se Vsetínem naši žáci tentokrát zamířili na utkání do Rožnova pod Radhoštěm. Starší žáci si poradili bez problému se svými vrstevníky. Mladší prohrávali, ale ve druhém poločase dokázali otočit zápas a dovést ho do vítězného konce.

Starší žáci

Rožnov pod Radhoštěm – Slavičín 0:4 (0:2)

Branky: Vincour Martin, Melichařík Filip, Staněk David, Častulík Radim

Komentář k utkání

Starší žáci se ujali vedení již v 9. minutě po individuální akci Martina Vincoura a o minutu později přidal pojišťovací gól Filip Melichařík po akci na jeden dotek. Ve druhém poločase vstřelil další branku ve 39. minutě David Staněk dorážkou po kombinaci celého útoku a v 57. minutě se trefil z penalty Radim Častulík po faulu na Davida Staňka. Domácí si za celý zápas nevytvořili jedinou šanci a na naši půlku se dostali co by se dalo spočítat na prstech obou ruk. Takovou převahu, ale i neproměňování šancí měli naši hráči!

Mladší žáci

Rožnov pod Radhoštěm – Slavičín 1:2 (1:0)

Branky: Bor Jakub, Šoman Michal

Komentář k utkání

Mladší žáci bojovali spíše s úmorným vedrem, než s protihráči a podle toho taky hra vypadala. Působili dosti zakřiknutě, i když si šance vytvořili, jejich proměňování bylo Achillovou patou! A tak se domácí ujali vedení ve 26. minutě z pokutového kopu. O přestávce jsme si řekli, co máme zlepšit a taky se nám nástup do druhého poločasu náramně vydařil a z prvního útoku srovnal skóre Bor Jakub. Hra se nadále přelévala ze strany na stranu, ale větší šance si vytvářeli naši. Ve 47. minutě se podařilo skórovat Michalu Šomanovi a ukázalo se, že se jednalo o gól vítězný. Pojistku naši nepřidali, ale dokázali si udržet svoji jarní neporazitelnost.

A.K.