Dorost porazil Provodov kontumačně. Soupeř se nedostavil

Hulín jaro 16

Slavičín – V uplynulých dvou týdnech naši dorostenci odehráli dvě utkání. Nejprve prohráli v těžkém zápase na horké hulínské půdě a o víkendu měli nastoupit proti Provodovu. Bohužel soupeř se vůbec nedostavil pro malý počet hráčů a utkání se tak kontumovalo v náš prospěch.

Dorost Hulín – Dorost Slavičín 3:2 (2:2)

Branky: Šmotek, Šebák L.

Sestava: Jurša – Fojtů, Kovář, Šebák O., Fojtík – Šebák L. ,  Zámečník L. l, Kalík, Šmotek,  Zámečník L. II – Janků

Komentář

Domácí v plné sestavě začali aktivně a zatlačili nás do defenzívy. Několikrát zahrozili a po té 2x udeřili a bylo to rázem 2:0. V tu chvíli byly okamžiky na lavičce i na hřišti velmi krušné. Nicméně jsme se zvedli a nesložili zbraně. Lukáš Šebák po krásném úniku po křídle prudce zacentroval před bránu, kde našel připraveného Kamila Šmotka, který si pohrál s gólmanem domácích a bylo 2:1. Ještě do poločasu se individuálně prosadil Lukáš Šebák, který po samostatné akci přesnou střelou srovnal na 2:2.

O přestávce jsme se nahecovali a ve druhé půli byli lepším týmem. Měli jsme několik šancí, ale chybělo nám trochu štěstí, zkušeností a hlavně klidu v zakončení, proto nás domácí nakonec potrestali. V závěru utkání jsme ještě chtěli vyrovnat, ale chyběly potřebné síly. Hrál se velmi pohledný fotbal na krásném hřišti za velmi pěkného počasí.

Pozápasový komentář

,,Do zápasu jsme vstoupili s obavami a ty se potvrdili, ale kluci se neskutečně semkli a zvedli ze dna. Zápas odmakali a nemůžu jim nic vytknout. Všem, kteří hráli moc děkuji za bojovný a kvalitní výkon. Zápasu by slušela z našeho pohledu minimálně remíza, ale fotbal je takový,“ pochválil svůj tým i přes prohru trenér Jiří Váňa.


Dorost Slavičín – Dorost Provodov 3:0 kontumačně

Komentář trenéra

,,V dalším mistrovském utkání jsme měli hostit soupeře z Provodova. Utkání nebylo sehráno, jelikož hosté se nedostavili. Pouze hodinu před zápasem telefonicky sdělili, že nepřijedou, že jich je pouze 7!!! Je to ostuda této soutěže a je to již druhý tým po odstoupivší Juřince po podzimní části, který má vážné problémy. Soutěž je opět dále znehodnocována a zisk tří bodů je pro nás slabou útěchou, jelikož hráči vypadávají ze zápasového tempa,“ uvedl trenér Jiří Váňa.