Béčko prospalo první poločas a prohrálo v Roštění

Veselá jaro 16

/Roštění/ Tak takhle jsme si to nepředstavovali. Naše béčko zajíždělo do Roštění, kde nutně potřebovalo zvítězit. Do utkání jsme vstupovali značně posíleni, ale na výkonu to bohužel nešlo znát. Prospaná první půle zápasu nás stála všechny body.

3:2 (3:0)

Branky: Váňa, vlastní
Vypušťák – Floreš, Bureš, Mezírka, Ondrůš – Goňa, Sochora, Šindler, Horáček, Bartoš – Velecký
Střídali: M. Švach ml., Havlín, Váňa

Pozápasové komentář:

,,Utkání by se vyvíjelo úplně jinak, kdyby na začátku utkání Jirka Velecký proměnil tutovku, ale bohužel pro nás, domácí dokázali potrestat naše chyby v obraně a tak jsme prohráli první poločas 3:0! Druhý poločas byl o něco lepší, ale s hráči, kterými jsme dojeli do Roštění jsem si představoval jiný průběh, ale bohužel domácí dali do toho více a po zásluze vyhráli,“ zakončil hodnocení nepovedeného zápasu trenér Lubomír Hnilo.