Obojí žáci úspěšní v Uherském Brodě

Uherský Brod-Slavičín 0:5 starší
Uherský Brod-Slavičín 2:7 mladší

Ještě než jsme začali svá utkání, už jsme pocítili ze strany domácích jejich aroganci a to tím, že nás seřvali, proč jim šlapeme po umělce, i když jsme měli kabiny na druhé straně hřiště. Jak prohlásil trenér Dorúšek, tak toto si za rámeček nedají a musí si to vychutnat, jak je za toto jejich chování řádně vytrestáme!
A taky, že se tak stalo. Starší začali své utkání sebevědomě a domácí nevěděli kam dřív skočit. Souhra na jeden dotek a standardky, to byly naše největší zbraně. A toto se projevilo na skóre, když svoje vyjímečné představení začal Martin Vincour, který zaznamenal za první poločas hattrick a to ještě v pořadí druhou branku vstřelil Patrik Kulíšek. Když ve 49. minutě zvýšil Martin Vincour svojí čtvrtou brankou na 5:0 bylo o zápase rozhodnuto. Potom se už hrálo, abychom vzadu udrželi čisté konto a několikrát nechali vyniknout i našeho brankáře Gergelu.Za přístup k tomuto utkání si všichni naši žáci zasluhují plné absolutorium!

Mladší žáci i když byli oslabeni o některé opory, zvládli své utkání taky výborně. Sice prohrávali, ale když v téže minutě srovnal skóre Radim Hamalčík bylo už jasné, že si naši mladí poradí i s tímto soupeřem. Po faulu na Lidušku Vaculovou sama postižená proměnila pokutový kop. Liduška pak svojí druhou brankou načala druhý poločas. I když se domácím podařilo snížit na rozdíl jedné branky, přesto vzápětí zvýšil vedení Michal Šoman a pak naši přidali ještě tři branky o které se podělili 2xRadim Hamalčík a 1xDavid Hamalčík.