Domácí zápas s Malenovicemi rozhodl Tomáš Švach

Malenovice jaro 16

Slavičín – Vědělo se, že zápas proti Malenovicím bude neskutečně těžký a to se také potvrdilo. Naše béčko se poprvé představilo na přírodní trávě. Do utkání jsme šli s jasným cílem zvítězit, což se nám nakonec podařilo díky rozhodující trefě Tomáše Švacha ve druhé půli.

FC TVD Slavičín

2:1 (1:0)

Branky: vlastní, T. Švach
Sestava FC TVD Slavičín
Jelínek – Floreš, B. Fojtík, T. Švach, Ondrůš – Havlín, Sochora, Šindler, Plšek, Bartoš – Horáček
Střídali: Goňa, Pekárek, Kalík, Neuman

Komentář k utkání:

Do Slavičína v sobotním odpoledni zavítal lídr tabulky z Malenovic. Domácí rezerva divizního týmu stále figuruje na posledním místě a tak se dalo očekávat posílení záložního týmu, neboť A tým hraje své divizní utkání až v neděli dopoledne. Do boje tak zasáhlo několik hráčů z divizního kádru, kteří také byli klíčovými muži na hřišti. Především bývalé vlachovické duo Plšek – Horáček se staralo o vše podstatné při dění na hřišti. Malenovicím se podařilo sice po chybě brankáře Jelínka vyrovnat, ale o osudu utkání rozhodl Tomáš Švach. Výhra domácích byla nakonec zasloužená.

Pozápasové komentář:

,,Do utkání jsme šli s cílem, aby všechny body zůstaly doma a hráči tak i k tomu přistoupili. V prvním poločase jsme mohli vést i o dvě branky, ale chyběl nám klid v zakončení. Utkání jsme si sami zbytečně zdramatizovali inkasovanou brankou, ale pak jsme dokázali zužitkovat gólovou situaci v druhém poločase. Malenovice byl těžký soupeř a 3 bodů si nesmírně vážíme,“ shrnul spokojený domácí kouč Lubomír Hnilo.