Bod z Nových Sadů jsem očekával, povídá Stanislav Vypušťák

Vypušťák jaro 16

Slavičín – Jednou z nepřehlédnutelných postav sobotního utkání v Nových Sadech byl brankář Stanislav Vypušťák. Dostal sice dvě branky, ale nebýt jeho výborných zákroků, odjížděli bychom zcela jistě s prázdnou domů.

,,Bylo to těžké utkání. Měli vepředu dobré útočníky, kteří nám ze začátku dělali menší problémy, ale potom jsme se s tím dokázali popasovat,“ popisuje Standa útočnou sílu Nových Sadů a přechází k inkasovaným brankám. ,,První byl z penalty. Ta byla jednoznačná, nebylo o čem diskutovat. Jen mě mrzí, že mi chyběl kousek, abych ji chytil,“ povídá trochu zklamaně, protože ví, že vystihl směr střely. ,,U druhé branky se udělala drobná chyba a jejich hráč to z jedničky vypálil a zapadlo to pod břevno,“ komentuje druhý inkasovaný gól.

V zápase byl v neustálém zápřahu a hlavně ve druhém poločase pochytal velké množství šancí soupeře. ,,Je pravda, že jsem se cítil dobře, vždycky je pro brankáře lepší, když má více zákroků.“ Brankář Slavičína stále věřil, že je možné smazat dvoubrankové manko. ,,Ano, je to tak. Měl jsem z toho dobrý pocit, protože soupeř neproměnil nějaké šance a dal nám možnost snížit. Otevřeli jsme hru, dokázali jsme z penalty skórovat a konec byl taky trochu o štěstí, ale minimálně bod jsem očekával a to se taky podařilo.“

Od začátku jarní sezóny se usadil v sestavě TVD. ,,Jsem rád, že jsem dostal důvěru trenéra. Samozřejmě se mi to líbí a užívám si to. Uvidíme jak se to bude vyvíjet, ale klidně půjdu pomoci béčku kdykoliv, kdy to bude potřeba,“ povídá na svoji současnou situaci.