Béčko v důležitém záchranářském zápase neuspělo

Veselá jaro 16

/Veselá/ Po minulém kole, kdy jsme zvládli domácí duel jsme chtěli uspět v záchranářském souboji proti Veselé. To se nám bohužel nepodařilo. Hladovější domácí potrestali naše chyby a nám se tak zkomplikovala cesta za záchranou.

3:0 (2:0)

FC TVD Slavičín
Sestava FC TVD Slavičín
Jelínek – B. Fojtík, Bureš, T. Švach, Ondrůš – Floreš, Havlín, Švach ml., Švach st., Plšek,  Bartoš – Velecký
Na střídání: Pekárek, Havlín, Pavelka, Kročil

Komentář k utkání:

Do utkání jsme nevstoupili dobře. Domácí dokázali potrestat naši první chybu v 9.minutě. Bohužel jsme se z toho nepoučili a druhá branka přišla v 35.minutě po další hrubce. V prvním poločase jsme měli dobré šance, ale k naší smůle jsme je bohužel nedokázali proměnit.

Do druhého poločase jsme šli s jasným cílem, že chceme zvrátit nepříznivý stav. Proti byl výborný domácí brankář. V 60.minutě přišla 3 branka v tomto utkání a bylo rozhodnuto, že všechny body zůstávají na Veselé.

Pozápasové komentář:

,,V tomto utkání rozhodl první poločas, když domácí byli hladovější a dokázali potrestat naše chyby. Šance na vstřelení branky jsme měli, ale potřebné štěstí bohužel dnes při nás nestálo. Musíme se rychle oklepat z této porážky a nachystat se na další domácí utkání, aby všechny body zůstaly pokud možno doma,“ komentuje prohrané utkání trenér Lubomír Hnilo.