Dorostenci zvládli lépe divoký zápas s Kosticemi

Kostice příprava

/UT Hrádek/ Další utkání odehráli mladíci ze Slavičína. Tentokrát přivítali celek z břeclavského kraje, jmenovitě Kostice. Utkání se muselo zamlouvat především přihlížejícím divákům, když slavičínské naděje vstřelili svému soupeři 6 branek.

Dorost Slavičín  –  Dorost Kostice  6:3 (3:1)

Branky: Kalík, Šmotek, Miklas, 2x Šebák L., Častulík

Komentář

Naši dorostenci nastoupili ke svému třetímu přípravnému utkání proti dorostencům z Kostic, kteří byli na soustředění v Brumově. V úvodu utkání byla znát únava na hráčích hostujícího týmu a projevilo se to na vývoji utkání. Hned od počátku jsme agresivně nastoupili do utkání a získali velkou převahu s řadou útočných akcí, které byly korunovány třemi brankami. Po té jsme prostřídali a povolili a soupeř toho okamžitě využil a snížil na 3 : 1.

Do druhé půle jsme nastoupili v pozměněné sestavě a hra byla vcelku vyrovnaná. Šance se střídali na obou stranách a obě obrany trochu povolily a tak umožnily divoký výsledek 6 : 3.

,,Chválím útočné akce a branky, ale na druhé straně je potřeba se zamyslet nad chybami při bránění,“ shrnul ve zkratce utkání trenér domácích Jiří Váňa.