Víme, co zlepšit a na čem budeme pracovat, poznamenal trenér Otépka

Otep příprava

 

S odstupem času zhodnotil trenér soustředění a následný sobotní zápas. Na jednu stranu byl spokojený, ale na druhou si nemohl odpustit poznámky k prohranému zápasu proti zlínské ,,19“. ,,Rozhodně víme, co bychom chtěli zlepšit a na čem budeme pracovat,“ ví nový kouč

,,Myslím, že jsme naběhali to, co jsme chtěli. V sobotním zápase se to projevilo nejvíc, že hráči měli za sebou kondiční blok, těžko se pohybovali. Jsem rád, že soustředění ukázalo i charakter nových hráčů, kdy jsme stmelili partu a po téhle stránce to bylo přínosem,“ shrnul ve zkratce soustředění.

,,Nebudeme se vymlouvat, že hráči měli za sebou vrchol hrubé přípravy. Zkušení hráči si neplnili defenzivní povinnosti, nebyli v prostorech, kde měli být. Ukázalo se, na čem budeme pracovat. Noví hráči si ještě nezvykli na to, jak se pohybovat, co po nich chci. To byl jeden z problému a nesmím zapomenout ani na individuální chyby. Máme ještě měsíc a půl přípravy, takže bych z toho nedělal ukvapené závěry,“ okomentoval sobotní prohraný zápas.

,,Ohledně tréninku se začneme zaměřovat na kratší úseky a bude to hodně s míčem, tak aby to hráče bavilo. Vše chceme,aby probíhalo v maximální rychlosti,“ řekl plán dalšího průběhu přípravy.

Nakonec nevyloučil ani možnost nově příchozího hráče. ,,Je možné, že se ještě ukáže nová tvář. Máme v hledáčku jednoho hráče, tak uvidím, jak se vyvine situace, ale zatím nechci předbíhat,“ potvrdil možný příchod trenér.