Zápas proti Admiře Hulín rozhodl kanonýr béčka Libor Žáček

/UT Hrádek/ Naše rezerva přivítala soupeře z Hulína na umělé trávě v Hrádku. Do brány se postavil nezvykle Tomáš Švach a i díky němu jsme porazili hostující celek nejtěsnějším rozdílem.

2:1 (2:0)

Branky: 2xŽáček
T. Švach – Fojtík, Bureš, Sochora, Both – Kalík, M. Švach ml., M. Švach st., Bartoš – Žáček, Pekárek
Střídali: Neuman, Jurša

,,V první půli jsme měli jasnou převahu. Vypracovali jsme si několik šancí a po proměnění jedné z nich se dostali do vedení. Těsně před odchodem do kabin zvyšoval opět Libor Žáček na 2:0. Druhý poločas jsme začali vlažněji, čehož hosté využili a snížili na 2:1. Chvíli to vypadalo na možné drama, ale my jsme vyrovnání nepřipustili a dál kontrolovali hru. Hosté chtěli hrát fotbal, což nám vyhovovalo a myslím, že jsme zaslouženě zvítězili,“ okomentoval utkání vedoucí mužstva Hynek Tlušťák.