V prvním přátelském utkání proti Konicím jsme si s chutí zastříleli

/UT Hrádek/ V sobotním odpoledni jsme přivítali na naší umělce soupeře z 1.A třídy, Konice. V každém poločase jsme vstřelili 4 branky a utkání tak skončilo vysokým rozdílem. Teď nás čeká již ve středu 31.1.2017 od 17:30 zlínská juniorka, kterou hostíme na umělé trávě v Hrádku.

8:0 (4:0)

Branky: 3xKříž, 2xŠťastný, Vaculík, Školník, L. Šebák
1. poločas: Vypušťák – Goňa, Fojtík, Mezírka – L. Šebák, Elšík, P. Švach, Zvoníček, Salajka – Šťastný, Vaculík
2. poločas: Vypušťák – O. Šebák, T. Švach, Kocián – Juřica,Školník, Horáček, Vaculík(67. Goňa), Salajka(L. Šebák) – Fojtů, Kříž

,,Cením si toho, že všichni hráči odmakali tento zápas na 100% a nikdo nic nevypustil. U nikoho nedošlo k nějakému podcenění, i když mančaft věděl, že to je soupeř z 1.A třídy. Všichni to opravdu odjezdili a odrazem toho je výsledek, kdy branek mohlo být ještě více, protože tam z naší strany bylo hodně nevyužitých šancí. My jsme o poločase vystřídali skoro celou jedenáctku a soupeř posléze fyzicky odpadl a pak už to bylo jen o nás,“ zhodnotil spokojeně první přátelské utkání v zimní přípravě trenér Pavel Prešnajder.