V posledním utkání naše rezerva prohrála proti Přílukám

/Příluky/ Rezerva Slavičína zajížděla ke svému poslednímu utkání do Příluk. Jakýkoliv výsledek utkání nezměnil naše postavení v tabulce a tak se hrálo v poklidném tempu.

3:2 (1:2)

Branky: Bureš, Pekárek
Plšek – Fojtík, T. Švach, Bureš, Both – Kovář, Sochora, M. Švach ml., Zvoníček, Floreš – Pekárek

První poločas patřil jednoznačně hostům, kteří se dostali do herní pohody a vedli 0:2, ale v samotném závěru poločasu po chybě hostí a ojedinělé střele domácí snížili na 1:2.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji, ale hosté jim nic nedovolili, naopak mohli několikrát zvýšit skore, ale vynikající domácí brankář všechny příležitosti zlikvidoval. V závěru utkání domácí zmobilizovali síly a po hrubé chybě obrany vstřelili vyrovnávací branku a hned za chvíli po rohovém kopu završili svou snahu vítěznou brankou. Výsledek utkání naprosto neodpovídá dění na hřišti, ale tak už to ve fotbale někdy bývá.

,,Do Příluk jsme jeli v naprosto zdecimované sestavě, ale přesto jsme předváděli velmi kvalitní kombinační fotbal, který jsme završili 2 brankami, ale po hrubých chybách jsme vedení ztratili a darovali tak domácím 3 body. Z výsledku utkání jsem zklamaný,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Váňa.

Příluky – Slavičín ,,B“ – zdroj: Jan Zahnaš