Střelecký koncert béčka na Admiře Hulíně režíroval pětigólový Juřica!

/Hulín/ Ve 20. kole nastoupila rezerva Slavičína v Hulíně. Hrálo se na skvěle připraveném, obrovském travnatém hřišti v Hulíně za nádherného slunečného počasí. Domácí hrají již několik let téměř ve stejné sestavě, naproti tomu hosté jen proti minulému utkání nastoupili se šesti jinými hráči v základní sestavě.

3:9 (1:2)

Branky: 5xJuřica, Bartoš, Fojtů z pen., L. Šebák a Havlín
Gergela – O. Šebák, Ondruš, Šťastný, Both – L. Šebák, M. Švach ml., Fojtů, Bartoš, Juřica – Überall
Střídali: Havlín

Po úvodní „oťukávací“ čtvrthodině udeřili hosté Juřicou, který nekompromisně zakončil přesný centr velmi aktivně hrajícího Überalla. Ve 28. minutě se po rohovém kopu nejlépe zorientoval opět Juřica a hosté vedli 0:2. Několik slibných akcí slavičínští neproměnili a tak po nákopu domácí obrany chybovala obrana hostí. Po faulu z nařízeného trestného kopu ve 37. minutě snížil přesnou střelou do šibenice domácí Barták na 1:2.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří hned ve 49. minutě zvýšili na 1:3 opět Juřicou, který prošel obranou domácích a završil hattrick. Domácí byli zaskočeni a přestali hrát. Hosté během pěti minut pohodlně zvýšili náskok Bartošem a opět Juřicou na 1:5. Domácí zcela složili zbraně, ale z diskutabilně nařízeného trestného kopu opět přesně trefil domácí Barták a snížil tak na 2:5. Domácí na chvíli pookřáli, ale v průběhu pěti minut hosté zvýšili po „červeném“ zákroku na Juřicu ve vápně, když pokutový kop proměnil Fojtů a hned po 2 minutách završil svou exhibici Vlastik Juřica, když prošel snadno rozhozenou obranou a svou 5. brankou zvýšil na 2:7. Zápas se dohrával již jen z povinnosti a domácím se podařilo ještě Tabarou snížit na 3:7, ale domácí již neměli sil, a tak hosté snadno vstřelili další 2 branky, nejprve nádhernou střelou Lukáš Šebák a pak po krásném úniku Šťastného přesně zakončil střídající Havlín a uzavřel účet utkání na rekordních 3:9.

,,Přesto, že dorost hrál v sobotu a áčko v neděli dopoledne, tak jsme měli problémy se sestavou. Nakonec jsme vše kvalitně poskládali a předvedli neuvěřitelné představení pro všechny diváky, zejména střelecky disponovaný Vlastik Juřica doslova ničil soupeře, kdy našim mladým hráčům ukázal kvalitu a produktivitu zakončení. Celý tým ale zaslouží obrovskou pochvalu za skvěle odehrané utkání, především ve druhé půli,“ zhodnotil zápas spokojený trenér Jiří Váňa.