Slavičínští se vrátili z Břeclavi s prázdnou

Břeclav podzim 16

/Břeclav/ Tak tohle se nepovedlo. Slavičané zajížděli na půdu do Břeclavi, ale po bezkrevném výkonu zaslouženě prohráli 2:0. Brankář Vypušťák dokonce chytil dvě penalty.

2:0 (1:0)

Vypušťák – Goňa, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – M. Švach ml, Školník, Elšík, Matůš, Horáček – Kříž
Střídali: Bartoš, Salajka, Ondrůš
Počet diváků: 90

Pozápasový komentář:

,,Do zápasu jsme nastoupili vlažně a bohužel po individuálních chybách zkušených hráčů jsme inkasovali na 1:0. Za celý první poločas jsme neměli žádnou střelu nebo výraznější šanci. Věřil jsem tomu, že se druhý poločas zvedneme, ale bohužel to byl nejhorší poločas, co za těch 14 let působím ve Slavičíně jako hráč i trenér. Byl jsem zklamaný, že se nikdo ze zkušených hráčů nenašel, aby zvedl mančaft a vzal to na sebe. Druhá půlka byla celkově ostuda,“ nebral si servítky po prohraném utkání trenér Milan Otépka.