S Dolním Benešovem jsme se rozešli nerozhodně

/Slavičín/ V předehrávce 30. kola jsme doma přivítali celek z Dolního Benešova. Ten potvrdil svoji kvalitu, když první poločas dokázal vyhrát. Ve druhé půli jsme vyrovnali, ale další branku jsme už nepřidali a se soupeřem jsme se tak rozešli smírně.

1:1 (0:1)

Branky: Školník z pen.
Kuja – Kalus, Fojtík, Goňa, Mezírka – P. Švach, Elšík, Horáček, Školník, Salajka – Vaculík
Střídali: Kříž, Zvoníček

,,Přemýšlím, jak to zhodnotit, protože se u nás dnes představil velmi silný soupeř, ale já jsem zklamaný z toho, že jsme nenavázali na výkon, který jsme předvedli v Petrovicích. Jsem přesvědčený, že kdybychom podali stejný výkon, tak bychom to dnes zvládli. My jsme do utkání vstoupili hrozně vlažně, ale celkově první poločas byl vlažný nejen od nás, ale i od soupeře. Dolní Benešov byl nebezpečný hlavně po brejkových situací a jinak spíše vyčkával. Celkově to byl spíše takový ukolébající poločas,“ zhodnotil první půli trenér Pavel Prešnajder.

,,My jsme po první půli prohrávali, takže jsme nastupovali do druhého poločasu s cílem zvrátit výsledek, což se nám podařilo. Vyrovnali jsme na 1:1 a celkově je asi bod spravedlivý, což by odpovídalo průběhu hry. Pro mě osobně je to však zklamání, protože doma chceme vždycky vyhrát ať proti nám stojí jakýkoliv soupeř,“ shrnul druhý poločas a celkově domácí představení.

Svoji premiéru v brance si odbyl 19letý brankář Martin Kuja. ,,Jo, Marťa to zvládnul na jedničku. Myslím si, že i když je mu 19 let, tak ten zápas ustál a zvládl to v pohodě. Teď je jenom na něm, jak bude dále pracovat,“ povídá na adresu mladého brankáře trenér Pavel Prešnajder.