Nepříliš povedená generálka. S Luhačovicemi jsme hráli nerozhodně

/UT Hrádek/ Týden před prvním mistrovským zápasem proti Přerovu jsme si nedokázali poradit s Luhačovicemi. I přes neustále vedení soupeř ve druhé půli dokázal srovnat a my už nenašli recept na jejich pozornou obranu.

3:3 (3:2)

Branky: 2xŠkolník(obě z pen.), Juřica
1. poločas: Vypušťák – Kocián, T. Švach, Elšík, Mezírka – L. Šebák, Zvoníček, Školník, P. Švach – Juřica, Kořenek
Střídali: B. Fojtík, Horáček, Žůrek

Tentokrát trenér Petr Slončík vedl monolog o sobotní generálce s Luhačovicemi. ,,Začátek zápasu byl slušný. Měli jsme šance, dali vedoucí branku, ale pak jsme k mému nepochopení polevili v koncetraci, zejména v obraně. Celá souhra vázla, bylo to nesourodé, možná došlo i k nějakému podcenění, s čímž rozhodně nejsem spokojený. V mistrovském zápase by nám takový přístup zdaleka nestačil a je dobře, že jsme dostali takovou v uvozovkách facku co se týče přístupu a nasazení.“

Své hodnocení si k zápasu řekl i trenér hostů, Jan Jelínek. ,,Dnes jsme přijeli s jasnou taktikou. Hrát zezadu a chodit do rychlých kontrů. Myslím, že se nám to i dařilo. I když domácí byli více na míči, my si vytvořili stejné množství šancí. Kluky musím pochválit za bojovnost. Utkání jsme odehráli prakticky v 11 lidech a jsem rád, že se nikdo nezranil. Výsledek není v přípravě důležitý, ale co jsme si nastavili před zápasem, to jsme splnili. Jediné, co mě na sobotním zápase mrzelo, bylo počasí, protože severní je krutý,“ zakončil své hodnocení s úsměvem trenér hostů.

Zimní příprava

datum čas domácí hosté místo
so 26.1.2019 10:00 Slavičín FC TVD Slavičín 2:1 1FC Slovácko Slovácko ,,U-19“ UT Hrádek
so 2.2.2019 11:00 Zlín ,,U-21“ FC Fastav Zlín 1:1 FC TVD Slavičín Slavičín UT Zlín-Vršava
so 9.2.2019 10:00 Slavičín FC TVD Slavičín 2:3 Púchov Púchov UT Hrádek
so 23.2.2019 10:00 Slavičín FC TVD Slavičín 11:0 Brumov UT Hrádek
so 2.3.2019 14:00 Uherský Brod Uherský Brod 1:0 FC TVD Slavičín Slavičín UT Lapač
so 9.3.2019 10:00 Slavičín FC TVD Slavičín 3:3 Luhačovice Luhačovice UT Hrádek