Naše béčko se rozloučilo s domácím prostředí výhrou nad Lužkovicemi

/UT Hrádek/ V posledním domácím mistrovském utkání letošní sezóny jsme hostili tým Lužkovic, který v jarní části soutěže, především pak v jejím závěru, předváděl kvalitní výkony a ze spodních pater tabulky se dostal do klidného středu.

3:0 (1:0)

Branky: L. Šebák, Zvoníček, Fojtík
Marcaník – Floreš, Bureš, Fojtík, Both – Šebák L., Sochora, Bartoš, Zvoníček, Kalík – Pekárek
Střídali: Ondruš, Šmotek

Do utkání hosté vstoupili aktivně vytvořili tlak na domácí, kteří byli trochu zaskočeni a začátek utkání jim moc nesedl, jelikož hodně chybovali ve středu pole a v rozehrávce. Hrál se tak fotbal mezi šestnáctkami a šancí moc k vidění nebylo. Domácí se však postupně dostávali do tempa a hrozili stále nebezpečnějšími útoky. Hosté však několikrát rovněž zahrozili, ale koncovka byla špatná. V samotném závěru poločasu domácí po skvělém úniku dorostence Šebáka vstřelili gól do šatny a pro hosty to byla těžká rána.

Ve druhé půli postupně hostům docházeli síly, ale více otevřeli hru a dostali se do dvou slibných příležitostí. Další dorostenec v domácím dresu Dan Zvoníček překrásnou střelou do pravého horního rohu brány definitivně pohřbil naděje hostí a v samotném závěru z trestného kopu z dobrých 35 metrů vymetl tentokrát levý horní roh domácí kapitán Broněk Fojtík a upravil stav utkání na 3:0.

,,Do utkání jsme vstupovali s odhodláním udržet domácí neporazitelnost v této sezóně, ale moc se nám zpočátku nedařilo, jelikož nás svazovala zbytečná nervozita. Uklidnil nás až gól na konci poločasu. Ve druhé půli jsme hráli lépe a v závěru jsme dvěma krásnými střelami uzavřeli účet utkání na 3:0. Jsem rád, že jsme udrželi čisté konto a opět doma vyhráli. Všem klukům moc dík,“ pochválil své svěřence trenér Jiří Váňa.