Mladíci z Opavy nám uštědřili tvrdou lekci

/Krnov/ V sobotním dopoledni jsme zajížděli do dalekého Krnova, kde na tamní umělé trávě hraje své domácí zápasy opavské béčko. Celý zápas jsme hráli druhé housle a domů jsme si odvezli ještě milosrdnou porážku.

3:1 (1:1)

Branky: Salajka
Vypušťák – Goňa, Elšík, T. Švach, Mezírka – P. Švach, Horáček, Kalus, Salajka – Fojtů, Kříž
Střídali: Školník, Fojtík, Vaculík

,,Když bychom v prvním poločase prohrávali 4:0, tak by nikdo nemohl říct ani popel, ale my jsme paradoxně díky jedné využité možnosti odcházeli do kabin za nerozhodného výsledku. Ve druhé půli jsme udělali chybu a pak už jsme se nezmohli na žádný tlak, zaostávali jsme proti domácím ve všem. Zaráží mě, že si i ti starší, zkušenější hráči nechali nakopat od mladých kluků. Když to shrnu, tak jsme propadli v důrazu, pohybu, prostě ve všem. Domácí si vítězství zcela zasloužili,“ zhodnotil zápas trenér Pavel Prešnajder.