Infarktový závěr! V rozmezí dvou minut jsme vstřelili dvě branky a ze Šternberka si tak odvezli bod

/Šternberk/ Áčko zajíždělo na půdu nováčka ze Šternberka. Pro nezaujaté oko diváka to musel být pohledný zápas, protože padlo 6 branek. My jsme se štěstím v rozmezí dvou minut srovnali z 3:1 na konečných 3:3!

3:3 (1:1)

Branky: 2xP. Švach, Elšík
Vypušťák – Goňa, Fojtík, T. Švach, Mezírka – Šťastný, Školník, Plšek, P. Švach, Juřica – Kříž
Střídali: Elšík, Horáček, Bartoš

,,My jsme sehráli takové smolné, ale nakonec šťastné utkání. Nejprve jsme měli vést někdy do 25. minuty 3:0, ale místo toho jsme udělali chybu a prohrávali. Vyrovnání obstaral ještě do poločasu krásnou trefou z přímého kopu Petr Švach. Do druhé půle jsme šli s tím, že to otočíme ve svůj prospěch, ale po další chybě jsme inkasovali. Pak jsme Šternberk zavřeli na jejich polovině, kdy neměli skoro nic, ale po jednom z brejku dali na 3:1. U nás se potom projevilo odhodlání, což mě strašně těší, že jsme to nezabalili a nakonec v rozmezí pár minut srovnali na 3:3. V rámci celého průběhu utkání je remíza asi spravedlivá,“ shrnul venkovní zápas trenér Pavel Prešnajder.