Dorost se rozloučil se sezonou debaklem od Uherského Brodu

/UT Hrádek/ Dorostenci Slavičína hostili jeden z předních týmů soutěže – Uherský Brod. Bohužel naše mladé naděje srazil kabinový gól a to, co se dělo ve druhé půli je naprosto ostudné. Konec sezóny jsme tak zakončili velkým debaklem!

2:8 (2:3)

Branky: Šebák L., Salajka
Jurša – Miklas, Ondruš, Floreš, Fojtů – Šebák L., Vrba, Šmotek, Zvoníček, Salajka – Švadleňák
Střídali: Kovář, Častulík J., Janků, Častulík R., Zámečník

Domácí začali velmi vlažně a umožnili hostím vstřelit hned v 7. minutě vedoucí branku, ale rychle se oklepali a v 15. minutě po brankách L. Šebáka a Salajky vedli 2:1. Hned o 2 minuty později však hosté vyrovnali. Až do konce poločasu se hrálo vyrovnané utkání s několika šancemi na obou stranách. V závěru poločasu se hostům podařilo vstřelit vedoucí branku, což domácí značně rozhodilo.

Když hned v druhém poločasu po hrubé chybě domácí obrany hosté vstřelili 4. branku, tak domácí naprosto rezignovali a vršili obrovské množství chyb, které hosté tvrdě trestali. Domácí utkání naprosto nezvládli a tak poslední utkání soutěže ukončili ostudným debaklem.

,,Do utkání jsme vstupovali s odhodláním poprat se o výsledek a první poločas tomu i odpovídal. Dvě branky ve 43. a 47. minutě nás srazili na kolena. Druhá půle pak byla z naší strany naprosto nezodpovědná. Totálně jsme propadli a na závěr sezóny jsme obdrželi těžký výprask. Z výsledku, ale hlavně z přístupu ve druhé půli, jsem naprosto zklamaný,“ těžko hledal slova na vysvětlení zápasu trenér Jiří Váňa.