Doma jsme prohráli se Vsetínem. Výhru hostů vystřelil náš bývalý dlouholetý hráč Mojmír Jaroš

/Slavičín/ V neděli jsme přivítali celek z nedalekého Vsetína. První poločas skončil bez branek, kdy ve druhém nebylo o zajímavé situace nouze. Nejprve dostal červenou kartu po druhé žluté domácí obránce Kocián. Následně se hosté dostali do vedení našim bývalým hráčem, Mojmírem Jarošem, po pěkné technické střele. My jsme to nezabalili, ale nebylo nám přáno, kdy jsme bohužel neproměnili penaltu. Vsetín se tak radoval z premiérových 3 bodů v jarní části soutěže.

0:1 (0:0)

Vypušťák – Kocián, Fojtík, T. Švach, Mezírka – P. Švach, Horáček, Školník, Elšík, Juřica – Vaculík
Střídali: Kalus, Salajka, Kříž
Karty: ČK Kocián

,,Chtěli jsme navázat na výhru z Bohumína a potvrdit venkovní tři body, což se nám bohužel nepodařilo,“ začal zklamaně trenér Pavel Prešnajder a pokračuje s hodnocením zápasu. ,,První poločas tomu vůbec neodpovídal, že něco takového chceme. Bylo to z obou stran takové vlažné, nám chyběl větší pohyb, důraz,“ popisuje první půli trenér.

Ve druhé půli šel už v 52. minuty pod sprchy domácí obránce Kocián. ,,Nám to paradoxně pomohlo. Sice jsme skoro ihned inkasovali, ale od té doby jsme to zjednodušili, hráli jednoduchý fotbal, nakopávané míče a najednou jsme vyhrávali souboje. Přesně to, co nám chybělo v první půli, tak tam najednou bylo. Akorát se ukázalo, že když podceníme vstup do utkání, tak je potom těžké se do toho zápasu dostat, což nás dnes stálo tři body. I když si myslím, že když bychom dokázali proměnit penaltu na 1:1, tak i v 10ti lidech jsem přesvědčený, že bychom dokázali zápas zlomit a vyhrát. To se ale nestalo a my se teď musíme soustředit na další venkovní utkání a přivést body z venku,“ shrnul druhou půli a celkově utkání trenér Pavel Prešnajder.