Béčko zvládlo náročný duel ve Francově Lhotě

/Francova Lhota/ Béčko stále drží šňůru výher. Tentokrát porazili Francovu Lhotu, která svoji kůži nedala zadarmo. Mladíci zvládli tento zápas hraný ve výborné atmosféře na jedničku. V zápase se blýsknul dvěma brankami Lukáš Šebák a rezerva si tak drží stále první příčku v tabulce.

1:3 (1:2)

Branky: 2xL. Šebák, Šmotek
Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – Floreš, O. Šebák, Šťastný, Salajka – L. Šebák, Zvoníček, M. Švach ml., Šmotek, Bartoš – Fojtů
Střídali: Zámečník(ZL), Both

Pozápasový komentář

,,První poločas byl více v naší režii. Věděli jsme, že Francova Lhota má dva dělostřelce – Chmela a Filáka, na což jsem upozorňoval naše hráče, že tito dva jim dělají body. My se ujali vedení 1:0 perfektně zahraným přímým kopem v podání Lukáše Šebáka a následně zvyšovali Kamilem Šmotkem po vykombinování domácí obrany. Bohužel pro nás jsme inkasovali ještě do poločasu z penalty kontaktní branku,“ popsal první půli vedoucí mužstva Hynek Tlušťák.

,,Ve druhém poločase domácí nastřelili dvakrát břevno, měli jasné gólové šance, které neproměnily. Měli tam opravdu pasáže, kdy nás nepustili za půlku, ale my se potom dokázali vymanit z tlaku dobrou kombinační akcí deset minut před koncem a stvrdili tak své vítězství. Byl to velmi vyhecovaný zápas, na který přišlo 150 diváků. Hrálo se ve vynikající atmosféře,“ zhodnotil nejen druhý poločas, ale i celkovou atmosféru vedoucí mužstva.

,,Dnes jsme jeli v hodně mladé sestavě. Chyběl nám zkušený Bureš a Miky Both byl stále jen na lavičce. Jsem velmi rád za tři body, bylo to ubojované. Na zápase bylo hodně rodičů, dědečků, babiček ze Slavičína, za což jim patří velké díky, že nás jeli takhle podpořit. Naši mladíci ustáli velice náročný zápas. Velké poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon v tomto náročném utkání,“ zakončil své hodnocení.