Béčko si připsalo pohodlnou výhru proti Hutisku

/Slavičín/ V dalším kole jarní části soutěže se utkala družstva z opačných konců tabulky. Na skvěle připraveném trávníku rezerva přivítala Hutisko a po celý zápas jasně dominovala. Do tabulky si mladíci připsali jasnou výhru.

5:0 (3:0)

Branky: 2xBartoš, M. Švach, L. Šebák, Salajka
Sestava: Kuja – Goňa, Zámečník(ZL), Blažek, Salajka – L. Šebák, M. Švach, Bartoš, Šmotek – Fojtů, Šťastný
Střídali: Staněk, Školník, Horáček

Domácí se s chutí pustili do soupeře a dobře kombinovali. Hosté se od začátku utkání bránili trvalému tlaku a jen stěží odvraceli opakované útoky domácích, kteří svůj tlak tentokrát vyjádřili i střelecky. Hned v 9. minutě se ujali vedení povedenou střelou Bartoše. Ve 27. minutě se prosadil přízemní střelou kapitán domácích Michal Švach a ve 37. po přesném centru Salajky prostřelil hostujícího brankáře Lukáš Šebák.

Ve druhé půli domácí stále dobře kombinovali a tlačili se před branku hostí, ti však velmi dobře bránili a tak až v samotném závěru se Slavičínu podařilo přidat dvě branky Bartošem a Salajkou.

,,Před zápasem jsem kluky nabádal k ofenzivní hře, ale tentokrát bez chyb v obraně. Soupeř přijel s velmi defenzivní taktikou a po většinu utkání bránil své pokutové území a my jsme tak stěží hledali cestu ke vstřelení branky. To se však brzy podařilo, do poločasu jsme vedli 3:0 a druhou půli jsme tak v klidu dohráli. Kluky bych chtěl pochválit za dobrý výkon,“ shrnul domácí zápas trenér Jiří Váňa.