Béčko doma porazilo Veselou nejtěsnějším rozdílem

Veselá podzim 16

/Slavičín/ Těžký soupeř přijel o víkendu do Slavičína. Naše béčko se utkalo s Veselou a díky povedené akci Michala Švacha mladšího zvítězilo. O víkendu zajíždíme na horkou půdu. Čeká nás derby v Nevšové!

1:0 (1:0)

Branky: M. Švach ml.
Marcaník – Floreš,B. Fojtík, Bureš, Both – Neuman, Kalík, M. Švach st., M. Švach ml., Sochora – Žáček
Střídali: Pekárek, Salajka, Kovář

Pozápasový komentář:

,,Veselé se u nás vždycky dařilo a několikrát nám vzala body. V úvodu utkání jsme byli lepší. Dobře jsme kombinovali, ale poté jsme naprosto přestali hrát a soupeř měl několik nebezpečných situací, které naštěstí díky jejich střelecké nemohoucnosti a kvalitě naší obrany v čele s brankářem nedotáhli do konce. Naopak jsme je potrestali Michalem Švachem mladším, který po krásné samostatné individuální akcí zpoza hranice šestnáctky vystřelil míč do šibenice a poločas byl 1:0. V kabině jsme si ujasnili určité věci a do druhé půle se naše hra v zadních řadách zlepšila. Soupeř se nedostával do tolika šancí. My jsme mohli přidat pojistku, ale penaltu za faul na Michala Švacha staršího neproměnil Broňa Fojtík, který prudkou střelou napálil míč do břevna. To by o utkání definitivně rozhodlo, ale takhle jsme museli až do konce bojovat o body. Soupeř se tlačil před naší bránu, ale nakonec jsme to ustáli a byli jsme šťastnější,“ zhodnotil své první vítězství u béčka trenér Jiří Váňa.