Mladší přípravka FC TVD Slavičín obsadila na domácím turnaji druhé místo

/Slavičín/ Mladší přípravka odehrála svůj čtvrtý turnaj v sobotu 18. února ve sportovní hale ve Slavičíně. Satelit této věkové kategorie se hraje na různých místech a zúčastněné týmy se střídají v organizaci. V tabulce turnaje obsadili Slavičané druhé místo za vítězným Uherským Brodem. Další turnaj se hraje v sobotu 25. února v brumovské sportovní hale.

V sobotu 18. února 2023 proběhl v pořadí již čtvrtý turnaj zimní satelitní ligy mladších přípravek. Turnaj se uskutečnil ve sportovní hale ve Slavičíně.  Bez ztráty kytičky v turnaji zvítězilo mužstvo ČSK Uherský Brod před pořádajícím Slavičínem.  Třetí místo bral Brumov a čtvrtém místě skončili mladí Bojkovjané. Pátá pozice patří Vizovicím a na šesté příčce se umístili Klobučané.