Z Prostřední Bečvy si rezerva odvezla dva body za výhru na penalty

/Prostřední Bečva/ Zápas se odehrál na umělce v Rožnově, která už má rozhodně nejlepší léta za sebou. I tak se naše rezerva ujala v poločase vedení, které ale domácí ve druhé půli dokázali smazat a o všem rozhodly penalty, ve kterých jsme byli úspěšnější!

1:2p (0:1)

Branky: Fojtů
Sestava: Kuja – Miklas, Zámečník(ZL), Floreš, Salajka – Šmotek, M. Švach, Zvoníček, Bartoš – Fojtů, Šála
Střídali: Janků, Both

Zápas za nepřítomnosti hlavního trenéra Jiřího Váni odkoučoval vedoucí mužstva Hynek Tlušťák. ,,První poločas byl z naší strany ještě jakžtakž. Vedli jsme po brance Kuby Fojtů 1:0. Ve druhé půli nás domácí zatlačili, vytvořili si tlak, ze kterého pramenila vyrovnávající branka. Chtěl bych pochválit brankáře Kuju, který vychytal pět sólových nájezdu, kdy na něj hráči Prostřední Bečvy postupovali pětkrát sami a on jim to chytil! Došlo tak na penalty, ve kterých jsme proměnili všech 8 pokusů a vybojovali si tak bod navíc. Nám se opět velmi pozměnila sestava, chyběli čtyři hráči z obvyklé základní sestavy, takže sportovně musím uznat, že dva získané body jsou velkým úspěchem. Nebýt brankáře Kuji, tak je rozhodně nemáme,“ pochválil na dálku gólmana Kuju vedoucí mužstva Hynek Tlušťák.