Naši benjamínci poměřili síly s Vizovicemi

/Slavičín/ Ve čtvrtek se odehrál zápas našich nejmladších fotbalových nadějí, benjamínků. Kluci si zahráli na výborně připraveném pažitu a ukázali velkou chuť a zapálení do hry.

Sestava

Zleva Dan Málek, Filip Remeš, Adam Liška, Oskar Überall, Patrik Fojt, Jan Žák, Šimon Mikovčík, Viktor Jančařík, brankář Adam Jonášek.

Krátký zápasový komentář

Zápas proti Vizovicím se hrál 2×20 minut. Naši kluci se z počátku ujali vedení. Následně byly k vidění závary před oběma brankami. Do druhého poločasu nastoupili o trochu lépe vizovičtí hráči a následně srovnali hru. Na konci zápasu si kluci zastříleli penalty. Za Slavičín nastoupil i úplný nováček, nejmladší hráč zápasu Dan Málek, který se zúčastnil pouze jednoho neúplného tréninku. Předvedl velkou bojovnost a nebojácnost, kdy bojoval proti mnohem starším hráčům.

trenéři Roman Überall a Dalibor Majc

Poznámka: Poslední foto je z Bojkovic, kde se naši benjamínci utkali se svými vrstevníky.