Z Vlachovic si naši dorostenci odváží pouze bod

Kostice příprava

/Vlachovice/ Naši dorostenci tentokrát nastoupili proti důraznému soupeři z nedalekých Vlachovic a potvrdilo se staré pravidlo, že derby nemá favorita.

Dorost Vlachovice – Dorost Slavičín 2:2 (0:2), na penalty 2:1

Branky: Hyžík, Zámečník L. I

Sestava: Fojtů –   Floreš, Šebák O., Ondruš (58. Šmotek), Fojtík – Šebák L. ( 68.Bařinka), Havlín, Blažek, Zámečník L. I, Kalík  – Hyžík

Komentář

Od počátku utkání jsme sice domácí zatlačili a 2 brankami se dostali do vedení, ale přes veškerou snahu se nám nepodařilo vstřelit 3. branku, která by nás definitivně uklidnila. Domácí hráli velmi tvrdě, mnohdy za hranicí pravidel, ale velmi nepřesný rozhodčí jim to toleroval a netrestal.

Ve druhé půli domácí přeskupili řady a nakopávanými míči se dostávali do našeho pokutového území a velkým důrazem se jim podařilo snížit na rozdíl jediné branky a v závěru po brejku s obrovským štěstím vyrovnali. Výsledek neodpovídá předvedené hře, ale takový je někdy fotbal. O zmaru našich hráčů svědčí pouze jediná branka z pěti pokusů pokutových kopů po utkání, a tak si odvážíme pouze 1 bod.

Pozápasový komentář

,,Věděli jsme, že to bude těžké utkání, ale přijeli jsme bodovat. Vlachovice nám nikdy herně neseděli a to se potvrdilo. Jejich styl hry je pouze v nakopávání dlouhých míčů na bijce vpředu a to bohužel slavilo úspěch. Zápas jsme nezvládli jak takticky, tak i morálně,“ neskrývá svou nespokojenost trenér Jiří Váňa.