Z Nových Sadů jsme si odvezli všechny body i díky hattricku Pavla Elšíka

/Nové Sady/ Třetí venkovní výhra, potřetí stejným rozdílem. Tentokrát jsme zajížděli do Nových Sadů, kde jsme předvedli na výborně připraveném trávníku velmi povedený výkon. Hattrickem se blýsknul záložník Pavel Elšík.

1:4 (0:2)

Branky: 3xElšík, Goňa
Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – Goňa, Fojtík, T. Švach, Mezírka – P. Švach, Elšík, Horáček, Školník – Juřica, Vaculík
Střídali: Kocián, Zvoníček, Salajka

Pozápasový komentář

,,Jsem rád, jak to dopadlo. Myslím, že nám ty venkovní zápasy svědčí, což se ukázalo i včera,“ začal s hodnocením zápasu trenér Prešnajder. ,,Od začátku až do konce jsme byli jasně lepším mužstvem a vyhráli zcela zaslouženě. Jenom je škoda dalších nevyužitých šancí, protože ten výsledek mohl být daleko vyšší. Jedinou menší kaňkou je inkasování branky tři minuty před koncem, kdy jsme si nechali hloupě dát gól po standardce a připravili tak Marťu Kuju o nulu,“ zlobil se naoko trenér.

Důležitý moment se odehrál ve 42. minutě, kdy domácí hráč neudržel nervy na uzdě a po inzultaci našeho hráče odcházel předčasně do sprch. ,,Určitě to byl jeden z důležitých momentů, ale i do té doby jsme byli jasně lepší. Myslím si, že to domácí moc neunesli. Rozhodčí ale mohl dát červenou kartu ihned po zákroku na Martina Goňu, potom ty emoce nemusely být takové,“ přidává svůj náhled na situaci kouč.

Ve druhé půli jsme trpělivě vyčkávali na okénka v soupeřově obraně a nakonec přidali další dvě branky. ,,Pro ně to bylo strašně těžké, když hráli v 10ti a prohrávali 2:0. Očekával jsem, že zkusí na nás ještě nějaký nápor, ale my jsme to podle mě zahráli strašně zkušeně. Drželi jsme míč a vůbec jim ho nepůjčovali a když potom oni běhali bez míče, tak je to nebavilo. Ostatně to by nebavilo nikoho,“ zakončuje své hodnocení zápasu mladý trenér.

Již ve středu odehrajeme další vložené kolo na půdě silného Nového Jičína. ,,Již před sezónou jsem říkal, že Nový Jičín je aspirant na postup, což se teď potvrzuje. Odehráli 10 zápasů, ze kterých získali 30 bodů. Pro nás to bude hodně dobrá konfrontace. Venku předvádíme dobré výkony, takže se na to těším a jsem zvědavý jestli to dokážeme zvládnout,“ povídá natěšený kouč.