V Pitíně se nám dařilo. Porazili jsme zlínskou devatenáctku

Zlín 19 příprava léto 16

/Pitín/ K dalšímu přípravnému utkání jsme nastoupili proti zlínským mladíkům z devatenáctky v nedalekém Pitíně. Na dobře připraveném trávníku jsme soupeře ze Zlína porazili a již se chystáme na předkolo MOL CUPU, které odehrajeme v sobotu v Pitíně od 17:30 proti Valašskému Meziříčí.

3:0 (2:0)

Branky: T. Švach, P. Švach, vlastní
Sestava FC TVD Slavičín
Vypušťák – Kocián, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – Goňa, Školník, Elšík, P. Švach, Kalus – Matůš
Střídali: Jelínek, Ondrůš, Floreš, M. Švach ml., Žáček

Gólové momenty:

1. gól – T. Švach
Aktivní Goňa vybojoval na pravé straně míč a při snaze odcentrovat ho zastavili faulem hostující hráči. Standardní situaci rozehrál Lukaštík, který přesným centrem našel ve vápně Tomáše Švacha, který vstřelil vedoucí branku.

2. gól – P. Švach
Ve středu hřiště na půli soupeře byl faulován Elšík. Exekuci standardní situace si vzal opět na starost Pepa Lukaštík a přesně posadil na hlavu míč Petru Švachovi, který poslal balón na vzdálenější tyč.

3. gól – vlastní
U levé postranní lajny na půlce hostí postupoval s míčem Žáček. Našel před velkým vápnem Goňu, kterému se nepodařilo zpracovat míč přesně, ale po důrazu přinutil hostující obranu dát si vlastní branku.

Pozápasové komentáře:

,,Zhruba do 15. minuty prvního poločasu nás hráči Zlína U19 dobře napadali a hráčům chvíli trvalo než zlepšili a hlavně zrychlili hru. Poté už jsme si dokázali vytvářet šance a některé i proměnit. Do druhého poločasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě. Šanci ukázat se dostali mladí odchovanci a určitě nezklamali,“ hodnotí duel hraný v Pitíně asistent trenéra Lubomír Hnilo.