V dohrávce proti Ústí jsme ukončili naši sérii bez porážky

/Ústí/ Včera jsme odehráli dohrávku utkání proti nováčkovi z Ústí, kterému se daří a pohybuje se na špici tabulky. Bohužel jsme prospali první poločas a ve druhém se nám již nepodařilo utkání alespoň zremizovat.

3:2 (2:0)

Branky: Kříž, Goňa
Sestava FC TVD Slavičín
Talčík – Kocián, Fojtík, T. Švach, Mezírka – P. Švach, Elšík, Školník, Zvoníček, Horáček – Juřica
Střídali: Kříž, Goňa, Salajka

Pozápasový komentář

,,Z dnešního výsledku ve mně převládá zklamání, protože to mohl být 10. zápas, který bychom zvládli bez porážky. My jsme měli v první půli dvě velké příležitosti, které jsme neproměnili a naopak soupeř nás potrestal po dvou brejcích. Ještě do šatny jsme mohli vstřelit kontaktní branku Juřicou, který ale z malého vápna netrefil hlavou bránu,“ kroutí hlavou nad špatným prvním poločasem trenér Pavel Prešnajder a pokračuje druhým. ,,Ve druhém poločase jsme se snažili něco udělat s výsledkem, kdy jsme to dali na dva útočníky. Měli jsme velkou příležitost snížit z penalty, ale tu jsme bohužel nedali. Pak jsme otevřeli hru, čímž soupeř podnikal rychlé brejky, kdy měl dobré příležitosti ke skorování, ale nedal. My snížili na 2:1, ale soupeř nám o chvilku později odskočil na 3:1. Pár minut před koncem se krásně trefil Goňa, ale už jsme nedokázali vyrovnat. Opakuji se, ale převládá ve mně zklamání, že jsme to nedotáhli do konce, protože jsme dnes měli na víc, než jak to dopadlo,“ mrzí trenéra prohra v Ústí.