Rezerva nezlomila sérii proher ani v Poličné

/Poličná/ Rezerva Slavičína sehrála své předposlední utkání podzimu v Poličné. Hrálo se na podmáčeném terénu, který fotbalu moc nepřál, přesto bylo k vidění velmi pohledné kombinační utkání na obou stranách, které se divákům muselo líbit. Hosté nastoupili v ještě více omlazené sestavě, když z celkem 13ti hráčů jich bylo 10 pod hranicí 19ti let!

3:1 (1:1)

Branky: Both
Gergela – Miklas, Bureš, Zámečník(ZL), Both – L. Šebák, Šmotek, M. Švach ml., Zvoníček, Salajka – Fojtů
Střídali: Švadleňák, Janků

Mladíci ze Slavičína se však mnohem zkušenějšího soupeře nezalekli a od úvodních minut se do něj s chutí pustili a získali územní i herní převahu. V 7. minutě však nečekaně chybovali a i díky mokrému terénu se domácí s notnou dávkou štěstí dostali do vedení. Hosté ale nadále pokračovali ve své aktivní hře a hned ve 12. minutě po přesném centru Šebáka hlavou vyrovnal Miky Both. Od té chvíle se domácí po většinu poločasu bránili a pouze kontrovali nebezpečnými brejky. Více šancí však měli hosté, ale jako tradičně jim chyběl klid v zakončení.

Ve druhé půli se domácí zlepšili a vytvořili si několik šancí a naopak hosté hrozili z brejků. V 71. minutě se neuvěřitelně „z voleje“ trefil za domácí Šedý a poslal je do vedení 2-1. Slavičín sice ještě zabral, ale nezbývalo již sil na vyrovnání. V závěru navíc po hrubé chybě hostí pohodlně domácí pečetili výsledek na 3–1.

,,Do Poličné jsme odjížděli s cílem zisku bodů, ale přes dobrou hru jsme opět vyšli na prázdno. Soupeř rozhodně nebyl lepším týmem, ale neuvěřitelné chyby v defenzívě a hlavně střelecká „impotence“ nás stále srážejí dolů. Již pátý zápas v řadě jsme neokusili radost z vítězství nebo jen alespoň nějakého bodíku a nadále se propadáme v tabulce,“ zhodnotil zklamaně trenér Jiří Váňa.