Novou sezónu rozjeli žáci Slavičína ve velkém stylu

Do nové sezóny vstoupili také naši žáci. Ti si hravě poradili se sousedním Brumovem a v součtu obou utkání nasázeli soupeři 16 branek! Jen tak dál!

Starší žáci

Brumov – Slavičín 1:7 (0:6)

Branky: 2xDavid Staněk, 2xLudmila Vaculová, Patrik Kulíšek, Lukáš Švach, Filip Melichařík z pen.

Komentář k utkání

Starší žáci začali své utkání rozpačitě, i když měli neustálou převahu. Ve 13. minutě se po samostatné akci prosadil kapitán mužstva Staněk David a jako by se roztrhl pytel s brankami. V 15. minutě přidal další gól Paťa Kulíšek a najednou se začaly sypat jedna branka za druhou. Krásný debut za starší žáky zažila hlavně Liduška Vaculová, která ihned po nástupu na hřiště v rozmezí devíti minut zaznamenala dvě krásné branky. Její zpracování míčů v rychlosti bylo přímo učebnicové a zakončení naprosto chladnokrevné. A to se ještě mezi tím prosadili Staněk a Melichařík Filip.

Ovšem druhý poločas byl z naší strany totálně odfláknutý.Měli jsme sice hru ve své moci a šancí na dva zápasy, tak se prosadil jen v 63. minutě Švach Lukáš. Zákonitě přišel trest a domácí v předposlední minutě zaznamenali jediný gól.

Mladší žáci

Brumov – Slavičín 2:9 (2:4)

Branky: 3xMichal Šoman, 3xRadim Hamalčík, Matěj Bor, Patrik Šůstek, Ludmila Vaculová