Nepovedené rozloučení dorostu s prázdninami. Louky nám nadělily bůra

/Louky/ Ve 4. kole zajížděli naši dorostenci na půdu zlínských Louk. Od začátku zápasu se nám nic nedařilo a nakonec z toho byla vysoká porážka. Hráči dorostu musí tento zápas co nejdříve hodit za hlavu a připravit se na další zápas.

5:0 (2:0)

Gergela – Miklas, Dobiáš, Ondruš, Janků – Hamalčík, Švadleňák, Melichařík, Častulík, Staněk – Fojtů
Střídali: Bor, Bařinka, Švach, Hyžík

,,Pětigólový nášup čekal asi málokdo, ale i takový může a je fotbal,“ hodnotí hned v úvodu asistent trenéra Michal Švach a v negativním zhodnocení nepovedeného utkání pokračuje. ,,Vše začalo už dávno před zápasem, kdy nám domácí funkcionáři podali informaci se slovy, že se možná kvůli dešti zápas neuskuteční. My pak do poslední chvíle v čas odjezdu neřešili nic jiného, než to jestli se hraje nebo ne. Na zápas jsme tak nakonec dorazili až půl hodiny před zápasem. Toto však beru na sebe, kluci za to nemůžou,“ přiznává pochybení asistent.

Všechny nás to vykolejilo a když jsme hned v úvodu dostali laciný gól, tušil jsem, že bude zle. A černý scénář se vyplnil. Domácí byli na zápas lépe připraveni, vyrovnali se lépe s tradičně  těžkým terénem a do poločasu přidali ještě jednu branku 2:0. Druhou půli jsme začali sevřením domácích ve vlastním pokutovém území. Po sérii rohů a následných závarů, kdy už to vypadalo na vstřelení kontaktní branky, se k naší smůle dostali domácí do brejku a zasadili nám tak pomyslný hřebík v podání třetí branky 3:0. Tato branka naše hráče zlomila, a tak domácí přidali navrch ještě dva góly a upravili na konečné skóre 5:0.

,,Co na to říct. Dnes se nám nepovedlo vůbec, ale vůbec nic. Nedali bychom gól  i kdybychom tu hráli týden. Koneckonců o tom vypovídá i neproměněná penalta v podání Davida Staňka. Více než neproměněná penalta mě však mrzí obnovené zranění kolene Filipa Ondruše. Na tento zápas budeme muset co nejrychleji zapomenout, poučit se z něj a připravit se na reparát na Mladcové,“ uzavřel zklamaně asistent trenéra Michal Švach.