Naše mladší přípravka se uvedla v prvním satelitu ve velmi dobrém světle

/Uherský Brod/ Již o minulém víkendu se rozběhl koloběh pro naši přípravku v podobě satelitního turnaje. V úvodu si naši kluci vedli nadmíru dobře.

Sestava

T. Homola, P. Šoman, J. Šustek, J. Borán, J. Vacula, D. Ruman, A. Gerych, J. Valenta, M, Both

Střelci

4xJ.Vacula, 4xJ.Šustek, 3xA.Gerych, 3xD.Ruman, 2xM.Both, J.Valenta

Hodnocení a komentář

Do turnaje jsme nastupovali s vědomím, že naši kluci v předchozích dvou letech  odehráli mnoho fotbalových turnajů a nespočet přátelských utkání, kde získali mnoho cenných zkušeností. Naším cílem v tomto turnaji bylo plynule navázat na podzimní satelit, kde jsme v deseti zápasech nastříleli přes 140 branek.

V prvním zápase na turnaji v Uherském Brodě jsme narazili na silný Brumov. Průběh utkání byl velmi vyrovnaný, kdy v první půli zápasu vystřelil výhru Slavičína Adam Gerych. Následujícím soupeřem byli fotbalisté Uherského Brodu, kteří neměli být podle výsledků z podzimního satelitu vážnou překážkou. Začátek to potvrdil, když po třech rychlých brankách, které dal Pepa Vacula jsme měli téměř jisté vítězství. Jenže vedení nad Brodem mělo za následek to, že závěr zápasu naši kluci doslova prospali a Uherský Brod toho využil a dorovnal až na 3:3! Všichni z tohoto výsledku byli zklamaní, ale jediným řešením této nepříjemné situace bylo překonat tento výpadek a namotivovat kluky do závěru turnaje. Další překvapení na náš účet se již nekonalo. Přípravka Slavičína dojela turnaj na vítězné vlně.

Za těmito výsledky mladší přípravky FC TVD Slavičína stojí stovky hodin strávených na hřišti v podání našich kluků a především podpory ze strany jejich rodičů a vedení Slavičínského fotbalu!

trenéři Tibor Šustek a Ivan Gerych

Výsledky

FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín1:0FC Elseremo Brumov
ČSK Uherský Brod3:3FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín
TJ Spartak Valašské Klobouky1:5FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín
SK VizoviceSK Vizovice0:3FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín
SK SV BojkoviceBojkovice2:5FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín

 

Tabulka turnaje

Poř.TýmVRPSB
1.ČSK Uherský Brod41017:513
2.FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín41017:613
3.SK VizoviceSK Vizovice2128:98
4.FC ELSEREMO Brumov12210:105
5.BojkoviceSK SV Bojkovice11312:144
6.TJ Spartak Valašské Klobouky0053:230

Vítězný pokřik