Naše béčko na Mladcové neuspělo

Mladcová podzim 16

/Mladcová/ K aspirantovi na postup zpět do 1.A třídy Mladcové zajíždělo naše béčko v prvním mistrovském utkání. Bohužel se nepodařilo zachytit první poločas, kdy se prakticky rozhodlo. Ve druhé půli si domácí hlídali náskok, a tak naše béčko svůj první zápas prohrálo.

3:0 (2:0)

Marcaník – Floreš, Kalus, Fojtík, Both – Neuman, Sochora, M. Švach ml., Žáček, Bartoš – Pekárek
Střídali: Šála, Ondrůš, Bureš, Kalík

Pozápasový komentář:

,,V 10. minutě padl první gól po naší chybě celé obrany. Soupeř nakopl míč za naší obranu, kde si naběhl jejich útočník a dal branku podél gólmana. Nestihli jsme se ještě nadechnout k náporu a v 17. minutě to už bylo 2:0. Prakticky o osudu utkání bylo rozhodnuto. My jsme měli nějaké šance, které ale dokázal domácí brankář krásně chytit. Ve druhém poločase jsme se snažili něco udělat s výsledkem, ale Mladcová si utkání pohlídala a ke konci přidala ještě třetí branku,“ zhodnotil utkání vedoucí mužstva Hynek Tlušťák.