Nepovedený první poločas rozhodl o osudu utkání proti Lednickému Rovne

/UT Hrádek/ V sobotním dopoledni jsme přivítali celek ze Slovenska, Lednické Rovne. I přes slibný úvod jsme inkasovali od soupeře do poločasu dvě branky a zlepšení přišlo teprve až ve druhé půli, když se do hry dostali naši mladíci. Nicméně ani oni s výsledkem už nic neudělali a tak jsme si připsali druhou porážku v zimní přípravě.

0:3 (0:2)

Sestava FC TVD Slavičín
1. poločas: Talčík – Kocián, Fojtík, T. Švach, Mezírka – Šťastný, Elšík, Školník, P. Švach, Horáček – Kříž
Střídali: Vypušťák, O. Šebák, Bartoš, Salajka, L. Šebák, Vaculík, Fojtů

Pozápasové komentáře

,,My jsme hráli možná 10-15 minut dobře, ale potom jsme začali ztrácet jednoduché balony. Byli jsme vysoko postavení a soupeř chodil do brejkových situací. My navíc špatně přepínali z ofenzivy do defenzivy a celá první půle skončila tím, že jsme dostali dvě branky. Ve druhém poločase to bylo nijaké, ale změnilo se to v 60. minutě, kdy přišli na hřiště mladí kluci. Od té doby jsem byl paradoxně spokojený, i když jsem z toho měl obavy, když tam budou všichni mladí. Nicméně dokázali, že se s něma musí počítat a zahráli lépe než zkušená sestava z prvního poločasu. Svým výkonem mi příjemně zamotali hlavu,“ popsal průběh zápasu proti slovenskému celku a vyzdvihl výkon našich mladých nadějí trenér Prešnajder.