Dorostenci rozhodli o svém vítězství do poločasu. Viktorce nasázeli 4 branky

/V. Otrokovice/ K dalšímu mistrovskému utkání naše ,,mladé pušky“ tentokrát zajížděli na horkou půdu Viktorky Otrokovic. Dorostu se vydařil zejména první poločas, kdy rozhodli o svém vítězství díky čtyřem brankám, a proto se utkání ve druhé půli pouze dohrávalo.

0:4 (0:4)

Branky: 2xL. Šebák, Melichařík, Šmotek
Gergela – Janků, Ondruš, Blažek, Dobiáš – L. Šebák, Melichařík, Šmotek, Zámečník(BO), Staněk – Fojtů
Střídali: Zámečník(ZL), Častulík, Švadleňák

Utkání a zejména první poločas se výsledkově vydařil, kdy jsme od prvních minut udávali tempo hry. Domácí zaostávali ve všech činnostech a tak na sebe změna skóre nenechala dlouho čekat. Ve 13. minutě po krásném individuálním průniku z vlastní poloviny hřiště dobře hrajícího Melichaříka jsme se ujmuli vedení 0:1 a za dvě minuty opět po nedůrazném bránění domácích se k zakončení celkem pohodlně dostal kapitán Šmotek a zvýšil na 0:2. Po zbytek první půle se valil na branku domácích jeden útok za druhým. Hrozíme zejména z levé strany, kdy o sobě dával neustále vědět agilně hrající Staněk a nebýt brankáře Otrokovic, výsledek bude ještě vyšší. O osudu utkání bylo rozhodnuto v rozmezí 35. až 38. minutě, kdy se 2x trefuje Šebák Lukáš a upravuje tak skóre na konečných 0:4.

I přes poločasové upozornění směrem k hráčům, aby druhou půli neodchodili, jsme nehráli už tak agresivně. Vytratil se pohyb, na kopačkách hostů se objevila nepřesnost. Domácí této situace však nedokázali využít, i když byli v druhé půli možná lepším týmem. Obrana hostů změnu stavu nepřipustila a výsledek si zkušeně pohlídala.

,,Výsledkově a zejména s předvedenou hrou v první půli jsme absolutně spokojeni. Druhá půle už byla o poznání horší, i přesto jsme si vytvořili šancí na dva zápasy. Chápu, že když vedete v poločase o čtyři branky, nemůžete po hráčích chtít, aby hráli celý zápas na 100%. Škoda jen dalších tutovek např. Kuby Fojtů nebo Davida Staňka. Za své dnešní vystoupení by si oba hráči góly zasloužili. Snad si je schovali na regionální derby proti Brumovu, které nás čeká v sobotu 19.5. dopoledne, tak prosíme diváka, ať si najde cestu na umělou trávu v Hrádku a přijde nás povzbudit,“ uzavřel spokojeně své hodnocení dobře naladěný asistent trenéra Michal Švach.