Dorostenci prohráli u neoblíbeného soupeře z Napajedel

/Topolná/ Náš tým dorostu zavítal do Topolné, kde svá mistrovská utkání krajského přeboru dorostu hraje tým Napajedel a kde se Slavičínu tradičně nedaří.

4:0 (2:0)

Sestava FC TVD Slavičín
Jurša – Janků, Floreš, Šebák O., Fojtů – Šebák L., Blažek, Vrba, Šmotek, Zámečník – Častulík
Náhradníci: Zámečník, Huťa, Staněk

Zápasový komentář

Do utkání jsme vstoupili vcelku dobře, drželi jsme míč na kopačkách a kombinovali. Po 15 minutách však naše aktivita opadla a domácí nás začali přehrávat. Přibývaly chyby jak v útočné, tak především v obranné části. Domácí nás zatlačili, ale díky dobře chytajícímu Juršovi se stav neměnil. Ve 36.minutě jsme zaspali po autovém vhazování domácích a ti se ujali vedení 1-0. Hned jsme kontrovali, ale vepředu jsme byli bezzubí. Hra se ale vyrovnala a vypadalo to že odejdeme do šaten s jednogólovým mankem. Těsně před půlí však po velmi sporné ofsajdové situaci domácí přidali 2. branku. Po změně stran jsme chtěli být aktivnější, provedli jsme změny v sestavě i rozestavení, ale po našich hrubých chybách se domácí několikrát snadno dostali do zakončení a 2x pohodlně skórovali. Odvážíme si tak debakl 4-0.

Pozápasový komentář

,,V Topolné jsme chtěli konečně prolomit nelichotivou bilanci, ale naše střelecká nemohoucnost a chyby nás odsoudili do role pouhých přihlížejících. Náš výkon byl slabý a bezkrevný. V osobních soubojích jsme byli nedůrazní a bojácní, kritiku snese pouze pár jedinců, ale jako tým jsme zcela zklamali,“ shrnul nepovedené utkání trenér Jiří Váňa.