Dorostenci doma vysoko prohráli s Luhačovicemi

Luhačovice podzim 16

/Slavičín/ Ve 3.kole se utkali naši dorostenci s celkem z Luhačovic. Neproměňování šancí a hrubé individuální chyby rozhodly o osudu utkání v náš neprospěch.

0:6 (0:3)

Jurša – Kovář, Ondrůš, Floreš, Miklas – Fojtů, Salajka, Šmotek, Zámečník I. – Zámečník II., Havlín
Náhradníci: Švadleňák, Janků, Častulík J., Častulík R., Vrba

Komentář

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, když hrozili po centrech ze stran a nastřelili brankovou konstrukci. Záhy se však herní obraz začal měnit, když v 10. minutě ze standardní situace skóroval hostující střelec Daňo. Do poločasu domácí obdrželi další dvě branky a do šaten se tak šlo za stavu 0:3.

Po změně stran slavičínští drželi míč na soupeřově polovině, avšak nedokázali vstřelit branku, hostujícímu gólmanovi Pijákovi pomohla také třikrát tyčka. V závěru zápasu se domácí položili a po individuálních chybách obdrželi další tři branky a tak zápas skončil debaklem 0:6.

,,V prvním poločase jsme se dostali do nějakých slibných šancí, avšak žádná z nich nebyla využita, zato soupeř nemilosrdně trestal. Přestože jsem kluky upozorňoval na střelce Daňa, dokázal nám vsítit dvě branky. O poločase jsem musel zvýšit hlas, protože na hřišti nebylo vidět potřebné nasazení a chuť vyhrát. Kluci si to vzali k srdci možná pro prvních 20 minut druhého poločasu, potom už to byla zase tragédie. Musíme se oklepat a připravit na další zápas, který odehrajeme v Hluku,“ ohodnotil nepovedené domácí utkání trenér Dominik Plšek.