Dorost si doma poradil s Holešovem

/Slavičín/ Dorost přivítal soupeře, se kterým hraje o záchranu. Tým Holešova se zdál být snadným soupeřem než naši mladíci nepochopitelně přestali hrát. Nakonec to bylo drama až do konce, ale dorostenci uhájili vítězství.

4:3 (4:2)

Branky: Zámečník L. I 2x, Salajka, Zvoníček
Jurša – Fojtů, Ondruš, Častulík, Šebák O. – Šebák L., Zvoníček, Blažek, Zámečník I., Salajka –  Zámečník L.II.
Střídali: Švadleňák

Domácí hned od prvních vteřin nastoupili s chutí a po několika neproměněných šancích se hned v 10. minutě ujali vedení aktivním L. Zámečníkem, který po samostatné akci přidal ve 14. minutě druhou branku. Na hřišti v tu dobu byl pouze jeden tým a když ve 24. minutě s přehledem zvýšil na 3:0 Dan Zvoníček, tak bylo jen otázkou kolik soupeř dostane branek. Jenže domácí nepochopitelně přestali hrát a po hrubých individuálních chybách umožnili hostům snížit během pěti minut na 3:2, což Holešov nakoplo a začali hrát s chutí, naopak domácí panikařili. Hra Slavičína se v závěru poločasu přeci jen zlepšila a do šatny po krásném a přesném centru nejlepšího hráče na hřišti Lukáše Šebáka nekompromistě skoroval Martin Salajka a poločas byl tedy 4:2.

Hned po půli však domácí vystavili dálnici ve středu pole a hosté tak snížili na 4:3. Až do konce utkání se domácí báli o výsledek a téměř celý druhý poločas se tak hrál nepohledný fotbal, který nakonec šťastně skončil vítězstvím Slavičína.

,,Do utkání jsme vstoupili nad očekávání dobře a záhy vedli 3:0, ale to co se dělo pak nedokážu pochopit. Nakonec jsem rád pouze za 3 body, ale celkový dojem z tohoto utkání je velmi špatný,“ hodnotí zklamaně utkání trenér Jiří Váňa.