Dorost prohrál v Bojkovicích až na penalty

/Bojkovice/ V dalším utkání krajského přeboru dorostu jsme tentokrát zajížděli do nedalekých Bojkovic, které jsou jen o 2 příčky v tabulce výše, a tak se dal očekávat velký boj o body.

3:2p (2:1)

Branky: Šebák L., Salajka
Gergela – Miklas, Ondruš, Blažek, Šebák O. – Šebák L., Zvoníček, Šmotek, Zámečník I., Salajka – Švadleňák
Střídali: ZámečníkL. II.

Úvod utkání hosté velmi dobře začali a po několika slibných akcích utekl po křídle Lukáš Šebák a Slavičín vedl 0–1. Hned o 2 minuty později po zbytečné ztrátě míče a standardní situaci domácí důrazným Slavíčkem vyrovnali. Hrál se pak otevřený fotbal a na obou stranách bylo k vidění několik pohledných akcí a následných šancí, přičemž hosté měli mírně navíc. Po další chybě v obraně však domácí nezaváhali a v 19. minutě se Pavlisem ujali vedení 2–1.

Do druhé půle vstoupili opět lépe slavičínští a aktivním Salajkou po krásné přihrávce Blažka vyrovnali na 2–2. Nadále se hrálo hodně aktivně, přičemž opět měli více příležitostí hosté, ale branka již nepadla, a tak přišli na řadu pokutové kopy ve kterých byli přesnější domácí.

,,Do Bojkovic jsme jeli s cílem zisku alespoň jednoho bodu, což se nám podařilo, ale vzhledem k vývoji a průběhu utkání jsme si zasloužili více. Klukům moc děkuji za kvalitní výkon a bojovnost,“ chválí své svěřence za odvedený výkon trenér Jiří Váňa.