Dorost nenavázal na áčko a v derby s Brumovem prohrál

Hulín jaro 16

/Brumov/ Hned ve 2. kole se naši dorostenci utkali s nedalekým týmem z Brumova a po vzoru našeho A- týmu chtěli derby ovládnout, ale po špatné první půli jsme prohráli.

2:0 (2:0)

Jurša – Kovář, Ondruš, Floreš, Miklas – Huťa, Salajka, Blažek, Zámečník I. – Zámečník II., Havlín
Náhradníci: Švadleňák, Janků, Častulík J., Častulík R., Vrba, Šmotek

Komentář

Bohužel nám opět nevyšel vstup do utkání, když jsme ve 12. minutě prohrávali již 2:0. První poločas byl jednoznačně v režii domácího týmu a naši dorostenci se kromě hezky zahrané standardní situace z kopačky Salajky na nic nezmohli. Po poločasové promluvě od trenérů a po změnách v sestavě se výkon našeho týmu zlepšil a od začátku druhé půle jsme začínali přebírat iniciativu. Začali jsme se dostávat do brankových příležitostí, bohužel nám scházel větší klid v zakončení. Ani jedna z šancí nebyla využita, tak zápas skončil 2:0 pro domácí celek.

,,Od začátku zápasu bylo vidět, že Brumov je tím, kdo dominuje na hřišti. Od minulého zápasu, který odehráli v Holešově, brumovští udělali 6 změn v sestavě a všech těchto 6 hráčů již nastupuje za divizní áčko, takže by bylo smutné, kdyby rozdíl nebyl znát. V první půli jsme absolutně nezachytili tempo hry, nedokázali jsme podržet míč a téměř k ničemu nás soupeř nepustil. O poločase jsem klukům poradil, co by mohli udělat jinak, udělali jsme 2 změny v sestavě a nástup do druhého poločasu nám vyšel. Začali jsme držet míč a dostávat se k soupeřově bráně. Za přístup a nasazení v druhém poločase nezbývá než chlapce pochválit, nicméně první poločas byl tragický a zaslouženě vyhrál domácí celek,“ okomentoval utkání trenér Dominik Plšek.